ЗАКАЗАН НОВИ ДУЕЛ ЗВЕЗДА - ЗЕНИТ: Ево кад црвено-бели играју против руског великана
ОВО више није никакво изненађење, већ полако постаје традиција. Црвена звезда и Зенит одиграће у јуну још једну пријатељску утакмицу.
FOTO: FK Crvena zvezda
Председник Управног одбора клуба из Санкт Петербурга Александар Медведев потврдио је информацију да ће се у јуну у Сочију одиграти и шести пријатељски меч Звезде и Зенита од избијања рата у Украјини 2022.
Овакви мечеви могу да се играју због тога што руски клубови не играју на међунардној сцени.
Подсетимо, две екипе су се 2022. састале два пута, а Зенит је побеђивао 2:1 и 3:1, али је онда Звезда тријумфовала три пута заредом, у јулу 2023, у марту 2024. у Београду и у јулу 2024. Једина је недоумица да ли ће меч бити одигран у склопу турнира или само као један дуел.
Црвено-бели ће имати прилику да играју против некадашњег члана Страхиње Ераковића, можда и Огњена Мимовића који је ту на позајмици. Такође, у редовима руског великана наступа и бивши играч Партизана Саша Здјелар.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"ЖЕЛИМО БЕОГРАД": НБА стиже у Србију, један детаљ привлачи доста пажње!
25. 04. 2025. у 15:24
ЂЕРЕ ПРЕДАО МЕДВЕДЕВУ! Ласло одустао од Мастерса у Мадриду због повреде
25. 04. 2025. у 12:41
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)