"НАДАМ СЕ ДА СМО БАР МАЛО УБЛАЖИЛИ БОЛ": Прве речи Милојевића после хуманитарног меча у Скопљу
Утакмица је играна у част 61 жртве трагедије у Кочанима која се десила у ноћи између 15. и 16. марта, а сав приход од 25 хиљада продатих улазница ће бити уплаћен породицама настрадалих.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је после победе над Вардаром (3:1) у хуманитарном мечу да се нада да је утакмица бар мало ублажила бол народу Северне Македоније за трагедију у Кочанима и додао да се нада да ће се вратити у Скопље другачијим поводом.
- Хтео бих да изразим дубоко саучешће свим потресенима у трагедији која се догодила у Кочанима, као и пријатељском народу Северне Македоније. Драго ми је да смо могли да дођемо, ако се не варам после 30 година, и да играмо против једног овако величанственог клуба као што је Вардар. Он је велики понос за народ Македоније - рекао је Милојевић.
- Резултат је био у другом плану, а сигуран сам да смо одиграли сјајну утакмицу и одрадили добар тренинг пред празнике. Хвала дивној публици и морам да признам да сам задивљен сјајним стадионом "Тоше Проески" који носи име можда и мог омиљеног певача - рекао је Милојевић.
Нада се, као и сви, да до овакве трагедије више никад неће доћи.
- Надам се да смо бар мало успели да ублажимо бол за несрећну трагедију, за коју се надам да се никад неће више поновити. Звезда је радо прихватила позив Дарка Панчева и Илије Најдоског, легенди нашег клубам д адође овде и одигра овај меч - рекао је Милојевић.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!
ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.
30. 01. 2026. у 12:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)