ЈУВЕНТУС ЖЕЛИ НАЈБОЉЕГ ГОЛМАНА: Ди Грегорио стиже код Влаховића (ВИДЕО)

Јелена Симаиновић

04. 06. 2024. у 12:10

Фудбалски клуб Јувентус заинтересован је за голмана Монце Микелеа ди Грегорија.

ЈУВЕНТУС ЖЕЛИ НАЈБОЉЕГ ГОЛМАНА: Ди Грегорио стиже код Влаховића (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Голмана Монце Микеле ди Грегорио (26) има уговор са Монцом до 30. јуна 2027. године.

Челници Јувентуса спремни да издвоје 20 милиона евра за голмана Монце, како пишу тамошњи италијански медији.

Микеле ди Грегорио је ране кораке направио у Интеру, али никада није дебитовао за милански клуб. Он је члан Монце од 2020. године, а ове сезоне је бранио на 33 меча у Серији А.

Голман Монце Ди Грегорио има 12 утакмица ове сезоне на којима је сачувао мрежу своје екипе, што је, када се узме у обзир квалитет одбране Монце, одличан број.

Микеле ди Грегорио ове сезоне проглашен је за најбољег голмана Серије А.

БОНУС ВИДЕО "ИСТИНА ЈЕ..." Реакција Владана Милојевића након ремија на мечу Војводина - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)