ИГРАЧИ ОСТАЛИ ЗАТЕЧЕНИ: Ово су "делије" урадиле фудбалерима Црвене звезде после шок-пораза од Вождовца

26. 08. 2023. у 21:20

Вождовац и Црвена звезда састали су се у 5. колу Суперлиге Србије, а иако се меч на "крову" одвијао потпуно другачије од очекивања навијача шампиона, није их спречио да по окончању реагују тако да су играчи с Маракане остали затечени.

ИГРАЧИ ОСТАЛИ ЗАТЕЧЕНИ: Ово су делије урадиле фудбалерима Црвене звезде после шок-пораза од Вождовца

Подсетимо,  Вождовац је победио Звезду изузетно узбудљивој првенственој утакмици, у којој је повео са 3:0 а онда је уследила права драма, у којој су "змајеви" одолели и поред пенала у 91. минуту, играча мање све до стотог минута, односно деветог судијске надокнаде.

Иако су њихови љубимци први пут изгубили у првенству Србије још од 27. октобра 2021. године, када је Радник био бољи у Сурдулици, и иако су деловали прилично немоћно када се на семафору појавило оних три разлике - чињеница да црвено-бели нису одустајали, одушевила је "делије".

Један гол...

... па други, на почетку судијске надокнаде времена...

... пробудили су надања Звездиних навијача да би чудо могло да се деси на "крову" и од 0:3 дође се до успеха.

Ипак, иако се такав подвиг није десио, и поред тога што је Вождовац од 91. до 100. минута био бројчано слабији, труд који су уложили црвено-бели није остао без награде.

За 24 шута, за преко 70% времена с лоптом у поседу и најважније, за неодустајање, "делије" су поздравиле фудбалере Звезде.

Позвали су их да дођу пред трибину на којој су биле стациониране присталице екипе с "Маракане", а онда су им скандирали, бодрили и испратили их песмом на предах до наредног такмичарског изазова.

Фудбалери Црвене звезде аплаудирају навијачима који су им певали и поред шокантног пораза од Вождовца / Foto: Printskrin/Arena sport

А пре њега (Звезда ће наредног викенда дочекати Нови Пазар), првак Србије ће у четвртак, уз пренос на порталу "Новости", сазнати око 18 часова, заправо који минут касније, у којој групи Лиге шампиона ће бити и ко ће јој бити ривали.

Бонус видео: ТРЕЋИ ШАМАР ШАМПИОНУ: Овако је Вождовац дао гол за 3:0 против Звезде