СВЕТ ГЛЕДА СА СУЗАМА У ОЧИМА: Навијачи Фејенорда на улице извели људе у болничким креветима и то из овог разлога (ФОТО)

Филип Милошевић

15. 05. 2023. у 17:27

Шест година је Фејенорд чекао на титулу, а јуче ју је дочекао. Из Ротердама је потом свет обишла нестварна сцена.

СВЕТ ГЛЕДА СА СУЗАМА У ОЧИМА: Навијачи Фејенорда на улице извели људе у болничким креветима и то из овог разлога (ФОТО)

Фото: Принтскрин/Твитер/karinsaccountje

Наиме, људи који болују од смртно опасних болести су у болничким креветима изедени на улице да, вероватно по последњи пут, поздраве своје љубимце - нове шампионе Холандије у фудбалу.

Клуб из Ротердама је освојио шампионски трофеј први пут након 2017. године, а тек други пут у последње 24 године. У мечу за оверу титуле против Го Ахед Иглса стрелци за Фејенорд били су Идриси, па Хименез, да би тачку ставио Игор Паишао у 54. минуту.

На крају утакмице стадион Де Кајп је ''експлодирао'' - 50.000 навијача је било као у трансу због нове титуле.

Међутим, фешта клуба наствљена је и на улицама Ротердама, а потресни призори обишли су цео свет.

Међу масом најватренијих присталица - били су и навијачи у болничким креветима, које су тифози изнели да макар делимично осете славље читавог града Ротердама због прекида доминације Ајакса из Амстердама и ПСВ-а из Ајндховена.

Ево и како је то изгледало:

БОНУС ВИДЕО: "ОВО ВРАЋА ОСМЕХ НА ЛИЦЕ!" Игор Дуљај после трећег Партизановог тријумфа у низу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (1)

РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)