АРАПИ НЕ ЖАЛЕ ОГРОМАН НОВАЦ ЗА СПЕКТАКУЛАРНО ПОЈАЧАЊЕ: Ал Хилал плаћа Месија 220 милиона евра!
КАКО се ближи јун и крај уговора Лионела Месија у ПСЖ, све је извесније да до продужетка сарадње неће доћи. Најновије разочарање "светаца" у Лиги шампиона је вероватно значајно утицало на размишљање обе стране о растанку, а када је тако, у трку улазе Арапи.
ФОТО: АП/Танјуг
После шушкања да би Аргентинац могао да се придружи Кристијану Роналду, додуше у Ал Итихаду, шпанска "Марка" пише да би нова станица у његовој каријери ипак требало да буде Ал Хилал.
Вероватно најбогатији клуб у Саудијској Арабији је према овом извору спреман да ангажује Месија на годину дана и да то плати невероватних 220 милиона евра. ПСЖ, Барселона и поједини МЛС лигаши се и даље надају потпису Аргентинца, али ако ове информације добију званичну потврду, није тешко погодити за кога ће Меси заиграти у наредној сезони.
Препоручујемо
ПА, ОВАЈ НЕСРЕТНИК... Мук у студију РТС-а након ових речи Радета Богдановића
07. 07. 2026. у 08:24
"ОДВРАТНА ЖЕНО"! Килијан Мбапе жестоко узвратио сенаторки после расистичких испада
07. 07. 2026. у 08:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)