СУДИЈА ТАКО РЕКАО... Кристијано Роналдо доживео да губи од последњег тима у Саудијској Арабији, а онда се у 90. минуту десило "чудо" (ВИДЕО)

05. 03. 2023. у 15:40

Кристијано Роналдо је у каријери имао заиста историјске преласке из клуба у клуб, па иако прелазак у Ал Наср не спада у класичне фудбалске "трансфере", јер је Португалац у Саудијску Арабију стигао као слободан играч, његови наступи чак и у тој земљи, која не спада у светску фудбалску елиту, привлаче велику пажњу. Нарочито када Роналдов водећи тим - губи од последњег на табели.

СУДИЈА ТАКО РЕКАО... Кристијано Роналдо доживео да губи од последњег тима у Саудијској Арабији, а онда се у 90. минуту десило чудо (ВИДЕО)

У 19. колу Професионалне лиге Судијске Арабије, лидер првенства је угостио "фењераша", Ал Батин.

И, тај тим, последњепласирани на табели, голом Лопеза је водио од 17. минута.

А у 90. је, при и даље актуелном шокантном резултату 0:1, судија Ал Жирес показао - да ће се играти још 12 минута.

Шта се десило потом?

Ал Наср је дао три гола и, уз преокрет, победио са 3:1, чиме је задржао лидерску позицију, са два бода више од Ал Итихиада.

Како је преокрет изгледа, погледајте у снимку који је пред вама:
Иначе, Кристијано Роналдо се није уписао у стрелце нити био асистент код три поменута поготка, те је остао на учинку од осам голова и две асистенције.

Бонус видео: ВЕЛИКА ФРКА НА МАРАКАНИ: Ружне сцене обележиле крај 169. "вечитог дербија"

УБИЈЕН АЛЕКСАНДР ПЕЛЕШЕНКО: Двоструки шампион Европе погинуо у Украјини

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

06. 05. 2024. у 15:30