МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦ ХАРИ ДАНАС ИМАЈУ РАЗЛОГ ЗА СЛАВЉЕ: Не скидају осмех са лица, све обелоданили (ВИДЕО)

МЕГАН Маркл и Принц Хари данас славе пети рођендан сину Арчију.

МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦ ХАРИ ДАНАС ИМАЈУ РАЗЛОГ ЗА СЛАВЉЕ: Не скидају осмех са лица, све обелоданили (ВИДЕО)

Фото: ЕПА

Војвода и војвоткиња од Сасекса имају великих планова за путовање ове недеље, али на првом месту су им њихова деца. Син принца Харија и Меган Маркл (42) данас слави пети рођендан, а како Пипл преноси, породица на приватној прослави обележава Арчијев велики дан.

Све се дешава уочи повратка принца Харија (38) у Енглеску, где ће ове недеље обележити десет година од оснивања "The Invictus games", након чега ће му се супруга придружити на путу за Нигерију.

Арчијев пети рођендан пада на годишњицу од крунисања краља Чарлса, ком је прошле године Хари присуствовао сам, те се брже боље након званичне церемоније упутио на авион како би стигао на просалву синовљевог рођендана. Меган је пропустила крунисање, а по свему судећи нема планове да се у скоријој будућности врати у Уједињено Краљевство, пише Мондо.

Пар је након пресељења у Америку 2020. добио и ћерку Лилибет (2), а извор је за Пеопле открио да се брат и сестра одлично слажу. "Они су преслатки заједно. Арчи обожава Лили, он је тако драг дечак. Када није близу он пита - 'где је Лили?''

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле