ВЕРОНА НА СРПСКИ ПОГОН: Лазовић и Илић срушили Леће, важна победа у борби за опстанак

Часлав Вуковић

21. 01. 2023. у 17:37

ФУДБАЛЕРИ Вероне остварили су другу везану победу код куће у Серији А. Они су савладали Леће на свом терену са 2:0, а српски двојац Дарко Лазовић - Иван Илић био је један од најзаслужнијих за тријумф жуто-плавих.

ВЕРОНА НА СРПСКИ ПОГОН: Лазовић и Илић срушили Леће, важна победа у борби за опстанак

Фото: EPA-EFE/ EMANUELE PENNACCHIO

Крилни нападач је био стрелац другог гола. Био је то његов трећи погодак на последња три меча и још једном је показао колико је важан за игру тима Марка Зафаронија. Асистент је био Илић и српска веза је у тој ситуацији одлично радила.

Први се за Верону у стрелце уписао Депаоли. Он је мрежу ривала затресао у 40. минуту и омогућио екипи да много мирнијр оде на паузу.

Лазовић је гол постигао у 54. минуту и испоставило се да је то био последњи гол виђен ове суботе на "Бентегодију". Гол можете погледати ОВДЕ!

Верона је остварила важну победу у борби за опстанак. Овај тим сада има 12 бодова, четири мање од Сасуола који је први испод црте, али та екипа тек треба да одигра меч 19. кола. Леће заузима 14. место и има 20 бодова.

 

БОНУС ВИДЕО: ИН МЕМОРИАМ: Одлазак Пелеа „краља“ фудбала

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

МИЛИОНИ СТИЖУ У ХУМСКУ? Милан послао понуду за нападача Партизана