СВЕТ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Дао гол из корнера голману КРОЗ НОГЕ! (ВИДЕО)

Новости онлине

14. 02. 2026. у 17:32

Најновије вести из енглеског фудабала су нестварне.

СВЕТ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Дао гол из корнера голману КРОЗ НОГЕ! (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Педро Нето је заблистао у Куп-победи Челсија над Хал ситијем.

Било је 4:0, он је постигао хет-трик, али његов други гол је чудо о коме се прича широм света:

Дао је гол из корнера, и то голману кроз ноге.

Стварно.

Ево видео снимка онога што је Педро Нето урадио приликом тог корнера:

А ево и из другог угла, забележеног од стране навијача на трибини:

- Гађао сам ближи угао, почели смо потом да славимо јер сам мислио да је мој саиграч сместио лопту у мрежу, али ми је он рекао "Не, човече, то је твој погодак!". Е, онда сам почео и ја да славим - рекао је Нето после овог подвига.

Ако вас спорт занима, све оно најважније и најзанимљивије о њему - пратите на спортским страницама портала "Новости".

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ОВАЈ ДЕРБИ ИТАЛИЈЕ ИМА ВЕЛИКИ ЗНАЧАЈ: Јуве би да саплете Интер који сигурно корача ка новом Скудету