КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ПОБЕСНЕО: Овако нешто није доживео у каријери (ФОТО)

16. 10. 2022. у 22:43

ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда и Њукасла ремизирали су у данашњем дуелу (0:0), а најневероватнији детаљ виђен је у 49. минуту меча.

Tanjug/AP

Кристијано Роналдо, играо је од старта меча, а на старту другог полувремена урадио је нешто што ретко виђамо у свету фудбала.

Португалац је једноставно узео лопту голману Нику Поупу и послао је у мрежу.

Деловало је заиста чудно како је Роналдо из чиста мира, док се голман "сврака" спремао да изведе слободни ударац, само пришао и дао гол.

Лукави нападач Јунајтеда је видео да је штопер Фабијан Шар већ извео прекид и додао свом голману, који је мислио да он треба да изведе слободни ударац.

Судија Крег Посон, који није гледао ситуацију, сматрао је да прекид није изведен и тако је пресудио након консултације с помоћницима. Роналдо се жалио и добио жути картон.

БОНУС ВИДЕО:  ПОБЕДНИЧКА ПАРАДА "КРАЉЕВА": Фудбалери Реала на улицама Мадрида прославили 14. титулу првака Европе