АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ СЕ ВРАТИО НА ВЕЛИКА ВРАТА! Фулам на орловским крилима ишчупао бод против Бормута

15. 10. 2022. у 17:56

ФУДБАЛЕРИ Фулама за које већ дуги низ година наступа српски голгетер Александар Митровић угостили су на свом терену екипу Бормута у оквиру 11. кола Премијер лиге. Након 90 минута сјајног фудбала и велике борбе меч је завршен резултатом 2:2.

Горе није могло кренути по Митровића и дружину, па је тако Доминик Соланке, бивши нападач Ливерпула већ у 2. минуту начео мрежу Фулама.

Лондонски тим није се предавао. Наставила је чета Марка Силве да у препознатљивом стилу атакује на противнички гол па је резултат био 1:1, након што је после велике иницијативе једна лопта из корнер Андреаса Переире завршила на глави горостасног Исе Диопа.

Међутим, само 7 минута касније нови шок. Популарне "трешњице" практично без игре долазе до новог вођства, а Џеферсон Лерма је прелепо пласирао лопту и савладао Лена.

Резултатом 2:1 се отишло на велики одмор, али је по повратку управо стрелац последњег гола био одговор и за наредни. Играо се 50. минут када је Александар Митровић оборен у казненом простору од стране Џеферсона Лерме који је брзо од хероја постао трагичар.

Главни арбират је показао на белу тачку, а одговорност је преузео ко други до момак из Смедерева и стигао до свог осмог гола у Премијер лиги ове сезоне.

Било је и те како довољно времена да се комплетира велики преокрет. Фулам је кидисао на противнички гол, притискао ривала до последњег судијског звиждука, али је екипа Герија О'Нила успела да однесе велики бод са тешког гостовања.

Фулам ће у наредном колу дочекати Астон Вилу на свом терену, док ће Бормут такође код куће угостити посрнули Саутемптон.

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

ДЕНВЕР = ЧУДО: Како је тајна вечера Нагетса на коју није позван само Јокићев омиљни саиграч спасила сезону Николи и НБА шампионима

Денвер и Никола Јокић су били понижени у прве две утакмице са Минесотом. И то понижени пред сопственим навијачима, у мечевима на "миљу надморске висине", у хали која представља најтеже НБА гостовање, али у којој су Тимбервулфси разнели Нагетсе. Са 0:2 као претешким теретом на леђима требало је путовати на два меча у гостима, где је могла да се заврши Денверова сезона, али... све се променило. Сада, после нестварних Јокићевих бравура, Денвер води са 3:2. И, изгледа да је за то крива - вечера. На коју су позвани сви играчи Нагетса, осим једног - Јокићу можда и најдражег. Оног који је летос допутовао у Србију да би се дружио са нашом и светском кошаркашком звездом.

15. 05. 2024. у 22:43