ХАМРУН ПОВЕО, РИКАРДО ОДМАХ УЗВРАТИО: Партизан реаговао након примљеног гола (ВИДЕО)

25. 08. 2022. у 20:46

ФУДБАЛЕРИ Партизана гостују на Малти екипи Хамруна, а након првог меча у Београду имају предност која би требало да им омогући да растерећеније изађу на реванш.

Фото архива ВН

Дуел на Малти можете да пратите уживо на сајту "Новости.рс".

У 29. минуту утакмице Хамрун је повео са 1:0 а стрелац је био Роко Прша који је искористио грешку одбране црно-белих да смањи заостатак у укупном резултату.

Недуго након тога, у 34. минуту, одбијена лопта стигла је до Рикарда који је затресао мрежу Хамруна. Резултат на утакмици је 1:1, а укупни 2:5 за "парни ваљак".

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић и Жељко Обрадовић заједно гледају "орлове"