ИТАЛИЈАНИ РАЗАПЕЛИ СРБИНА: Влаховић "заглибио" у офсајдима, само девет пута додирнуо лопту

Танјуг

23. 08. 2022. у 11:43

Српски фудбалски репрезентативац Душан Влаховић нашао се на мети критика италијанског листа Газета дело спорт после ремија Јувентуса без голова, на гостовању Сампдорији у другом колу Серије А.

ИТАЛИЈАНИ РАЗАПЕЛИ СРБИНА: Влаховић заглибио у офсајдима, само девет пута додирнуо лопту

twitter / juve_canal

Новинар италијанског листа Марко Гвиди констатовао је да је Влаховић "заглибио" и да је само девет пута додирнуо лопту на мечу, као и да је играч који се најчешће налази у офсајдима од почетка Серије А.

Тренер Јувентуса Масимилијано Алегри изјавио је да српски голгетер мора да буде мирнији када прими лопту.

- Нисмо играли добро у првом полувремену. Душан је био бољи у другом полувремену и само мора да буде мало мирнији када му дође лопта - изјавио је Алегри, а пренели су италијански медији.

Душан Влаховић постигао је два гола у првом колу Серије А у тријумфу Јувентуса над Сасуолом са 3:0.

БОНУС ВИДЕО: Радоњић запевао, одушевио саиграче