УМЕСТО ДЕРБИЈА, ДЕБАКЛ ЧУКЕ: ТСЦ се прошетао Бановим брдом

09. 07. 2022. у 22:53

УТАКМИЦА Чукарички - ТСЦ пре почетке првог кола Моцарт Бет Суперлиге Србије имала је епитет дербија уводне рунде, али екипа из Бачке Тополе се побринула да то не буде.

Изабраници Жарка Лазетића су протуњали Бановим брдом и ако се по јутру дан познаје биће ово сјајна сезона за њих. Они су славили као гости са 4:1.

У првом полувремену виђен је један гол који је био дело Горана Антонића. Домаћин се тргао и изједначио у 53. минуту преко Спасојевића, али то било кратког дана пошто је ТСЦ убрзо поново повео захваљујући Стојићу.

Гости су до краја утакмице још два пута затресли мрежу голмана Мићовића, а стрелци су били Бањац и Станојловић.

Чукарички у другом колу гостује Новом Пазару, док у Бачку Тополу стиже Јавор који је вечерас убедљиво поражен до Партизана.