"РЕКАО САМ ДА ЋУ ОТИЋИ АКО НЕ БУДЕМО ПРВАЦИ" Звездан Терзић: Знао сам да ћемо освојити титулу

Дарко Николић
Дарко Николић

22. 05. 2022. у 21:18

ЦРВЕНА звезда је поново постала првак Србије, па и не чуди што је пресрећан њен генерални директор, Звездан Терзић.

РЕКАО САМ ДА ЋУ ОТИЋИ АКО НЕ БУДЕМО ПРВАЦИ Звездан Терзић: Знао сам да ћемо освојити титулу

Фото: М.Вукадиновић

Подсетимо, Црвена звезда је у занимљивом мечу савладала Вождовац и пети узастопни пут постала првак Србије, а како истичу на сајту црвено-белих, Терзић је "сијао је од задовољства после пете узастопне титуле", његове шесте у последњих седам година у Звезди.


После одбране трона, поручио је:

- Рекао сам када смо имали пет бодова заостатка да ћу отићи из клуба, ако Звезда не буде шампион. Знао сам, веровао сам. Звезда је постала изузетно јака и квалитетна у последњих пет година и тамо је где треба да буде, а наши навијачи то заслужују. Међутим, нема опуштања, већ се окрећемо борби за дуплу круну и утакмици са вечитим ривалом која екипу очекује у четвртак. Желимо још један трофеј да поклонимо нашим навијачима. Сигурно сам да је ово један од најлепших периода у историји клуба и да ће се ово дуго памтити - рекао је Терзић. 

Бонус видео: Велика бакљада "делија" у завршници меча Црвена звезда - Вождовац

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (1)

ТРИК ИСКУСНИХ ДОМАЋИЦА: Зашто треба да сипате ПИРИНАЧ у калупе за мафине пре печења?