ВЛАХОВИЋ ДАО ГОЛ, СЕРГЕЈ УЗВРАТИО У 96. МИНУТУ! Срби обележили дерби кола у Италији (ВИДЕО)

16. 05. 2022. у 22:46 >> 22:46

ДУШАН Влаховић наставља да решета мреже у Серији А. Вечерас је жртва српског нападача био Лацио, али је у судијској надокнади времена његов сународник и колега из репрезентације Србије, Сергеј Милинковић Савић, спасао "небеско-плаве" пораза голом за коначних 2:2.

Играо се 10. минут када је репрезентативац наше земље умакао одбрани небеско-плавих и главом после сјајног центаршута Алвара Морате сместио лопту иза леђа Томаса Стракоше и донео предност Јувентусу.

Влаховић је овим поготком стигао до бројке од 24 лигашка гола. Испред њега је једино Ћиро Имобиле (27).

Иначе, Душан је гол прославио тако што је ставио прсте испод очију. То је била порука за Паула Дибалу који се тако радује и које на крају сезоне напушта "стару даму".

Чинило се да ће меч бити завршен победом Јувентуса од 2:1 и то јер је после Србиновог гола предност удвостручио Мората у 36. минуту, а аутогол Алекса Сандра у 51. дуго био једини разлог за радост навијача "небеско-плавих". Међутим...

У шестом минуту судијске надокнаде времена, Сергеј Милинковић Савић је дао гол из "мртвог угла", после једног одбитка, поставивши коначних 2:2.

После овог меча, Јувентус је остао четврти са 70 бодова, а Лацио пети, са 63, што је за три више од његовог градског ривала, Роме, пред последње коло Серије А.

БОНУС ВИДЕО: НАЈГРУБЉЕ ЛИГЕ НА СВЕТУ: Суперлига Србије у врху, како стоје остали?