БАРСА ОПЕТ РАЗОЧАРАЛА: Рајо Ваљекано се гостио на "Ноу Кампу" (ВИДЕО)

24. 04. 2022. у 23:14

ФУДБАЛЕРИ Барселоне доживели су нови пораз у Примери. Овога пута цео плен са "Ноу Кампа" је однео Рајо Ваљекано - 0:1.

БАРСА ОПЕТ РАЗОЧАРАЛА: Рајо Ваљекано се гостио на Ноу Кампу (ВИДЕО)

Био је ово трећи везани пораз Каталонаца на свом терену (Ајнтрахт, Кадиз, Рајо Ваљекано). У паду форме налази се екипа Ћавија Ернандеза и под хитно мора да се врати на победнички колосек како не би стрепела за пласман у Лигу шампиона.

Испоставило се да се одлучујући тренутак на уткамици десио у 7. минуту када је Алваро Гарсија умакао Сержињу Десту и одличним ударцем по земљи савладао Тер Штегена.

Барселона је нападала од тог момента, имала неколико добрих прилик, али ниједна лопта није успела да заврши иза леђа Столета Димитријевског.

Пукшао је стратег домаћег тима изменама да размрда екипу, но ни то није уродило плодом. Оно што је посебно интересантно је да је меч продужен чак 11 минута, а Каталонци су баш у последњем пропустили можда и најбољу прилику на утакмици.

РАЗОЧАРЕЊЕ Усман Дембеле/ФОТО: АП

Лопту је после фаула који је извео Мемфис Депај избио један играч гостујуће екипе, гол је остао празан, али ударац Дембелеа је са гол линије избио играч Рајо Ваљекана и остало је 0:1.

Такође, Барселони је ово друга узастопна утакмица како није постигла гол на "Ноу Кампу", након што је изгубила и од Кадиза идентичним резултатом.

Каталонци су и даље на другом месту на табели са 63 бода колико има и Севиља, док је Рајо 11. са 40.

БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера