ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У ОМЛАДИНСКОМ ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Баждар се "осветио" црвено-белима

М. Б.

21. 04. 2022. у 22:28

ПАРТИЗАН у дербију на стадиону "Рајко Митић" није успео да оствари циљ одигравши реми без голова, а каква-таква утеха стигла је јуче у првенственом окршају омладинаца два клуба.

ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У ОМЛАДИНСКОМ ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Баждар се осветио црвено-белима

Црно-бели су лако и убедљиво савладали највећег ривала (4:0), а централна фигура утакмице био је момак који је ове сезоне имао солидну минутажу и у сениорском погону - Самед Баждар.

Он је погађао мрежу црвено-белих у 11. и 85. минуту (други гол са беле тачке), а између Баждарових минијатура мрежу Звезде су затресли и Петковић и Илић. Ова победа је само извесна сатисфакција за омладинце Партизана пошто су комшије практично обезбедиле титулу са 12 бодова предности. Претходно су кадети одиграли дерби у којем није било победника - 3:3.