КАКАВ ЛЕТ "ЗМАЈЕВА": Вождовац нокаутирао Радник и избио на четврто место Суперлиге Србије у фудбалу

04. 04. 2022. у 18:43 >> 22:00

ФУДБАЛЕРИ Вождовца су изврсном игром дошли до убедљиве победе у 29. колу Суперлиге, савладавши на свом стадиону екипу Радника из Сурдулице са 4:0.

КАКАВ ЛЕТ ЗМАЈЕВА: Вождовац нокаутирао Радник и избио на четврто место Суперлиге Србије у фудбалу

Већ у уводном делу меча на "крову", Ћирковић и Ласицкас су могли да донесу предност "змајевима", али је њихове покушаје зауставила пречка, да би Стефан Хајдин у 27. минуту био најприбранији у шеснаестерцу Сурдуличана и матирао њиховог голмана, Ранђеловића.

Вождовац је недуго затим "убацио у четврту брзину".

Најпре је 20-годишњи Александар Ћирковић своју голгетерску серију у српском шампионату наставио са два поготка, оба из контранапада, и то ефектним шутевима у 73. и 79. минуту, а коначан резултат поставио је Мартин Новаковић у 88.

Вождовац се овом победом винуо на четврто место табеле, а Радник је остао 11.

Са друге стране,  Пролетер и Чукарички ремизирали су у Новом Саду 1:1 (0:1), и то након што је Ндијае довео госте у вођство у 43. минуту, а Нинковић поставио коначан резултат у 68.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14