БУДУЋНОСТ ЈЕ СВЕТЛА: Кадети Србије се пласирали на Европско првенство

29. 03. 2022. у 20:15

КАДЕТСКА фудбалска репрезентација Србије остварила је победу против Велса са 4:2 и на тај начин изборила пласман на Европско првенство.

Изабраници селектора Радована Кривокапића показали су велики карактер пошто су успели да се врате из минуса од два гола и направе преокрет.

Ривал је повео од 19. минута голом Османда, а касније су и повисили предност у 55. минуту преко Бењамина. "Орлићи" су се тргли од тог момента и почели да плешу по терену.

ЈУНАЦИ Кадетска репрезентација Србије/ФОТО: ФСС

Заостатак је смањио Серафимовић у 59. минуту, а изједначење из једанаестерца је донео Милошевић у 63. Вођство је само шест минута касније донео Милошевић, којем је то уједно био и други гол, а тачку на меч је ставио Бубањ у 76. минуту.

Србија је на првом месту у групи са седам бодова, испред Турске и обезбедила је пласман на Европско првенство у Израелу које се игра од 16. маја до 1. јуна.

БОНУС ВИДЕО: Пикси - Ово је тренутак уживања, сви нас хвале!