ТАДИЋ "НИЈЕ ХТЕО" ПРОТИВ ОРЛОВА: Ајакс доживео сензационални пораз, ПСВ се вратио у шампионску трку

27. 02. 2022. у 22:10

ДУШАН Тадић је са Ајаксом доживео тек трећи овосезонски пораз у првенству Холандије.

ТАДИЋ НИЈЕ ХТЕО ПРОТИВ ОРЛОВА: Ајакс доживео сензационални пораз, ПСВ се вратио у шампионску трку

Душан Тадић Фото АП

Капитен наших "орлова" није успео да надигра холандске - Го Ахед Иглси, тек 12. на табели шампионата, приредили су велико изненађење савладавши "копљанике" са 2:1.

Душан Тадић и саиграчи се нису најбоље снашли на овом гостовању, на коме је домаћин уз само 29% поседа лопте повео са 2:0 у првом полувремену (голове су дали Кордоба у 18 и Роменс у 45. минуту), а онда издржао налете ривала након што је тим из Амстердама у 64. преполовио заостатак поготком Бергуиса.

После оваквог исхода, Ајакс јесте остао први, са 57 бодова, али је ПСВ победом над Спартом у Ротердаму (1:2) пришао на само два бода заостатка.

Трећепласирани Фејенорд је у дербију тимова који претендују на место које води у Лигу шампиона изгубио од АЗ Алкмара који је тријумфом од 2:1 пришао на само три бода заостатка.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17