НАВИЈАЧИ ДИВЉАЛИ ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Инцидент на Новом Београду

ВЕЧИТИ дерби, меч Црвена звезда - Партизан, данас се игра на стадиону "Рајко Митић", а уочи тог сусрета дошло је до инцидента на Новом Београду.

НАВИЈАЧИ ДИВЉАЛИ ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Инцидент на Новом Београду

ФОТО: Твитер/HooligansTV_eu

Уочи 166. првенственог окршаја "вечитих" на фудбалском терену, десио се и окршај навијача на Новом Београду.

У Улици др Ивана Рибара неколико десетина навијача Црвене звезде, наоружани дрвеним моткама лупали су по једном од ресторана који је познат као место окупљања навијача Партизана.

Чим је полиција стигла, хулигани су се разбежали са лица места.

Подсетимо, дерби Црвена звезда - Партизан игра се од 18 часова а можете уживо да га пратите уз пренос на порталу "Новости".

Бонус видео: Када је војни оркестар ушао на Куп Кораћа, "делије" и "гробари" су загрмели заједно

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ