ДА ЛИ ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК РЕАЛАН? Мбапе два пута шокирао Реал

Танјуг

16. 02. 2022. у 10:20

ФУДБАЛЕР Пари Сен Жермена Килијан Мбапе рекао је да још није донео одлуку о томе где ће наставити каријеру, упркос спекулацијама да је пристао да пређе у Реал Мадрид.

Пари Сен Жермен је синоћ у Паризу победио Реал Мадрид са 1:0, у првој утакмици осмине финала Лиге шампиона, а једини гол постигао је Мбапе у четвртом минуту надокнаде времена. Он је прошао два дефанзивца Реала и донео гол предности својој екипи пред реванш у Мадриду.

Његов уговор истиче на лето, а спекулише се да ће прећи у Реал.

- Играм за један од најбољих тимова на свету. Даћу све од себе до краја сезоне. Нисам одлучио о својој будућности - рекао је Мбапе после утакмице за телевизију Мовистар, пренео је Би-Би-Си (BBC).

Управа париског клуба покушаће да задржи 23-годишњег француског репрезентативца.

Мбапе је синоћ имао једини шут Пари Сен Жермена у гол у првом полувремену, а у 62. минуту изборио је једанаестерац. Голман Реала Тибо Куртоа одбранио је пенал Лионелу Месију.

Реванш утакмица игра се 9. марта у Мадриду.

БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера

СРБИЈА НЕ ИДЕ НА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ? Орлови се налазе у озбиљном проблему

СРБИЈА НЕ ИДЕ НА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ? ''Орлови'' се налазе у озбиљном проблему

НАКОН јучерашњег пораза од Јапана, одбојкаши Србије се више не налазе на местима која воде на Олимпијске игре у Паризу, а како би се вратили на једно од њих вечерас у Рио де Жанеиру морају савладати Бразил у утакмици трећег кола Лиге нација (2.00).

24. 05. 2024. у 11:10

И РУСИ СУ ЗАТЕЧЕНИ: Ево какву је сад одлуку донео Рамзан Кадиров

Имајући у виду да је рат у Украјини увелико у трећој години откако је почео у фебруару 2022, чак и они који нису помно пратили ситуацију у Русији у међувремену су велики број пута информисани шта ради први човек Чеченије Рамзан Кадиров, један од највећих поштовалаца руског председника Владимира Путина. Ипак, оно што је ових дана одлучила поменута "глава Чеченске Републике", како му гласи званична титула, збунило је и руску јавност - у два наврата.

24. 05. 2024. у 12:28 >> 13:08