ЕРИКСОНОВ "ДРУГИ ДЕБИ" НА РОЂЕНДАН Данац поново на терену, асистирао за гол Бренфорда (ВИДЕО)

14. 02. 2022. у 20:21

ТАЧНО две недеље од потписа уговора са Брентфордом, а пуних осам месеци (и дан приде) од колапса на утакмици Данска- Финска, Кристијан Ериксен је дочекао свој нови деби.

ЕРИКСОНОВ ДРУГИ ДЕБИ НА РОЂЕНДАН Данац поново на терену, асистирао за гол Бренфорда (ВИДЕО)

Додуше, у пријатељској утакмици против нижелигаша Саутенда, али посебност овом мечу даје и податак да је Ериксен данас прославио 30. рођендан.

Менаџер Брентфорда Томас Френк није га стављао у тим за мечеве протиц Манчестер ситија и Кристл паласа, али му је обећао минутажу и то је испунио.

А Ериксен му се одужиО на најбољи могући начин - асистенцијом за први од три гола Џоша да Силве. Брентфорд је победио 3-2 а Ериксен је на терену провео 60 минута.

Ериксену је ово прво појављивање на терену од 12. јуна прошле године када је у 42, минуту утакмице Еура 2020 између Данске и финске колабиао на терену а касније се установило да је имао застој рада срца.

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 16:12