У ИДЕАЛНОМ ТИМУ: Бивши нападач Звезде најбољи у француској лиги
Нападач Анжера Лои Диони (31) уврштен је у идеални тим сезоне француске друге лиге.
Диони и Фалко / Фото М. Вукадиновић
Лои Диони је ове сезоне, до сада, постигао 15 голова, што је умногоме помогло да се Анжер нађе надомак пласмана у елитни ранг француског фудбала.
У последњем колу Анжер ће на свом терену играти против Данкерка за оверу пласмана у Лигу 1.
Диони је, подсетимо, у Звезди био од јула 2021. до децембра исте године и није се показао као појачање. Постигао је само једна гол и брзо пао у запећак.
Штавише, означен је као промашај, па се није дуго ни задржао у клубу са Маракане. Уместо њега, црвено-бели су тада ангажовали Охија.
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Јокић има и безобразлук
Препоручујемо
МУШКАРЦИ РАЗОЧАРАЛИ, ЖЕНЕ ПИШУ ИСТОРИЈУ! Ово се чекало 11 година на ВТА туру
15. 05. 2024. у 21:57
"СРЕЋАН САМ У РЕД БУЛУ": Верстапен задовољан досадашњим резултатима
15. 05. 2024. у 14:00
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)