ШТА РАДИШ ТО, МИТРЕ? Енглеска гледа Александра Митровића и не верује (ВИДЕО)

15. 01. 2022. у 17:41

АЛЕКСАНДАР Митровић је наставио да бриљира у дресу Фулама.

Након што је у прошлом колу Чемпионшипа дао два гола у победи од 7:0 над Редингом, нашег тренера, Вељка Пауновића, "Митар" је сада отишао корак даље.

За само једно полувреме, и то прво, против Бристол ситија је дао чак три гола и остварио једну асистенцију.

Најпре је, главом, изједначио на 1:1 у 21. минуту:

Потом је асистирао Кебану у 31. за 2:2:

А у финишу првог дела игре, Митровић је двапут био стрелац.

Прво главом, у 41. минуту:

Да би у судијској надокнади времена донео Фуламу недостижних 5:2 неодбрањивим ударцем:

Колико је Митровић у невероватној форми ове сезоне, сведочи и следећи податак после овог хет-трика:

Када је у шампионату 2019/2020 добио "Златну копачку" као најбољи стрелац Чемпионшипа, то је било јер је дао чак 26 голова. А сада је већ догурао до 27 голова, и притом му је остало да одигра још 21 утакмицу до краја сезоне.

Имајући у виду да је Фулам у 57. минуту дошао до 6:2, а тим резултатом и победио, са три нова бода је преузео, макар привремено, прво место на табели Чемпионшипа. Са два бода мање, али и уз утакмицу мање, остао је другопласирани Борнмут.

Подсетимо, два најоља тима Чемпионшипа директно иду у Премијер лигу, а екипе од трећег до 6. места ће у плеј-оф за попуну елитног такмичења.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама