РАФАЛ ВОЖДОВЦА ЗА КРАЈ ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ПРВЕНСТВА: "Змајеви" прегазили Металац

19. 12. 2021. у 17:24

ВОЖДОВАЦ одлази на зимску паузу у одличном расположењу, пошто је прегазио Металац са 5:2 у последњој утакмици 21. кола Суперлиге Србије.

РАФАЛ ВОЖДОВЦА ЗА КРАЈ ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ПРВЕНСТВА: Змајеви прегазили Металац

Ништа није слутило да ћемо видети овакав резултат на крову Тржног центра "Стадион"након првог полувремена - 1:1.

Ипак, домаћин је одиграо ураганских 19 минута и у периоду од 51. до 70. постигао чак четири гола. Мрежу Страхиње Савића су редом тресли Пуртић, Вујновић, Хајдин и Машовић док је први погодак био дело Миловића.

Голове за госте постигли су Ђурић и Грбовић. Треба рећи да је тиму из Горњег Милановца ово био четврти везани пораз у првенству.

Вождовац је јесењи део шампионата окончао на шестом месту на табели са 29 бодова, док је Металац на претпоследњем 15. месту са 16 бодова.

БОНУС ВИДЕО: Изјава Станојевића после утакмице са Колубаром и полусезоне

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17