ВОЈВОДИНА СЛАВИЛА НАКОН ПРЕОКРЕТА: Новосађани славили након три пораза, наставља се агонија Радничког

24. 10. 2021. у 19:47

ФУДБАЛЕРИ Војводине савладали су Раднички из Крагујевца са 3:1 у Новом Саду после преокрета у оквиру 14. кола Суперлиге Србије.

Новосадски фудбалери су овом победом прекинули серију од три меча без тријумфа, док је Раднички доживео трећи пораз у исто толико мечева.

Није добро почело по Новосађане. До вођства је у 34. минуту дошао тим из Крагујевца. Управо је резултатом 0:1 завршено прво полувреме.

Пауза је пријала тиму Славољуба Ђорђевића.

Фуриозно је почело друго полувреме. Миљан Вукадиновић је након погођене пречке успео да дође до одбитка и затресе мрежу и то свега три минута након почетка другог полувремена.

Бивши фудбалер Црвене звезде Вељко Симић је у 52. минуту преокренуо резултат, а коначних 3:1. поставио је Немања Човић у 69. минуту дуела.