"ДАМА" НИЈЕ ЗА СТАРО ГВОЖЂЕ: Кин донео радост у Торино

17. 10. 2021. у 23:09

Фудбалери Јувентуса победили су вечерас у Торину екипу Роме са 1:0, у мечу осмог кола италијанске Серије А.

ДАМА НИЈЕ ЗА СТАРО ГВОЖЂЕ: Кин донео радост у Торино

Гол за победу домаће екипе постигао је Мојзе Кин у 16. минуту, након што је искористио центаршут Матије Де Шиља.

Рома је до изједначења могла у 44. минуту, али је ударац Жордана Веретуа са пенала одбранио голман Војчек Шчесни.

Римски клуб налази се на четвртом месту Серија А са 15 бодова, док је Јувентус седми са бодом мање.

У следећем колу Јувентус гостује актуелном шампиону Интеру, а Рома дочекује водећи Наполи.