ЈУВЕНТУС КОНАЧНО ПОБЕДИО: "Стара дама" уписала први тријумф у Серији А

Ч. В.

22. 09. 2021. у 20:57

ФУДБАЛЕРИ Јувентуса коначно су уписали прву победу у Серији А ове сезоне. "Стара дама" је савладала Специју у гостима са 3:2 у петом колу.

ЈУВЕНТУС КОНАЧНО ПОБЕДИО: Стара дама уписала први тријумф у Серији А

Тим Масимилијана Алегрија је добро отворио сусрет, пошто је Моизе Кин у 25. минуту затресао мрежу домаћина.

Вођство клуба из Торина није дуго трајало, јер је изједначење домаћину донео Емануле Ђаси у 33. минуту. То је уједно био коначан резултат првог полувремена.

Само навијачу Јувентуса знају како су се осећали у 49. минуту када је млади Француз Јанис Антист довео Специју до преокрета.

Ипак, нови крах и неуспех за госте спречили су Федерико Кијеза и Матијас де Лихт који су својим погоцима успели да донесу први тријумф торинским црно-белим.

Јувентус је победа из опасне зоне. Сада заузима 12. место на табели са пет бодова, док је Специја 18. са четири.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда