ЛАЦИО СЛАВИО У ДЕРБИЈУ "ДЕЛА КАПИТАЛЕ": Милинковић Савић стрелац у победи небеско-плавих

26. 09. 2021. у 20:42

КАКАВ дерби "Дела Капитале"! Публика на "Олимпику", али и испред малих екрана могла је да ужива у утакмици два најбоља римска клуба - Лација и Роме.

ЛАЦИО СЛАВИО У ДЕРБИЈУ ДЕЛА КАПИТАЛЕ: Милинковић Савић стрелац у победи небеско-плавих

Небско-плави су се радовали на крају - 3:2, а стрелац првог гола био је српски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић.

Навијачима "вучице" је тешко било у 19. минуту. Лацио је повећао на 2:0, али да ствар буде још гора стрелац је био Педро, који је управо из Роме стигао у редове љутог ривала.

Наду тиму Жозеа Муриња да може да избегне пораз вратио је Ибањез који је главом затресао мрежу Пепеа Реине.

Рома је кренула у наставку утакмице по изједначење, али је у 63. минуту Лацио извео сјајан контранапад који је поготком завршио Фелипе Андерсон.

"Вучица" се није предавала и поново је дошла на гол заостатка. Николо Заниоло је оборен у казненом простору ривала, а Џордан Верету је икористио казнени ударац.

Ипак, тим Мауриција Сарија је сачувао стечену предност и уписао нову победу у најелитнијем рангу италијанског фудбала.

Лацио се после овог меча налази на шестом месту са 11 бодова, Рома је четврта са бодом више.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56