МИХИ ЏАБА И ИГРАЧ ВИШЕ: Болоњи само бод, Иличић опет просуо магију

17. 10. 2021. у 17:33

Фудбалери Аталанте победили су данас у гостима Емполи са 4:1, у осмом колу италијанске Серије А.Стрелци за Аталанту били су Јосип Иличић из пенала у 11. и 26, Матиа Вити аутогол у 49. и Дуван Запата у 89. минуту.

Гол за Емполи постигао је Фредерико Ди Франческо у 30. минуту.

Аталанта је шеста са 14 бодова, док је Емполи 11. са девет поена.

У наредном колу, Аталанта ће дочекати Удинезе, док ће Емполи гостовати Салернитани.

У истом термину, Удинезе и Болоња су одиграли нерешено 1:1. Екипи српског тренера Синише Михајловића није помогао ни играч више.

Повела је Болоња у 67. минуту голом Мусе Бароуа, да би Удинезе изједначио голом Бета у 83. минуту.

Удинезе је од 38. минута играо са играчем мање након што је други жути картон добио Роберто Переира.

Удинезе је 10. са девет бодова, док је Болоња осма са 12 поена.

У наредном колу, Болоња ће дочекати Милан.

Нерешено су одиграли и Ђенова и Сасуоло 2:2.

Повео је Сасуоло головима Ђанлуке Скаманка у 17. и 20. минуту, да би изједначење Ђенови донели Матиа Дестро у