НАВИЈАЧИ ПАРАГВАЈА УТРЧАЛИ НА ТЕРЕН: Јагма за селфијем са Месијем

З. Ћ.

08. 10. 2021. у 20:21

НАЈВЕЋИ хит - сликање са Месијем. Парагвај и Аргентина одиграли су мирољубив меч квалификација за одлазак на СП (0:0), после којег је уследила права јурњава и јагма за селфијем са првом звездом "гаучоса".

Група домаћих навијача је попут стампеда улетела на терен, чини се да је и обезбеђење на стадиону у Асунсиону било изненађено. Видело се да је и Месију у тој гужви било непријатно, али је љубазно услишио жеље неколицине најбржих док му редари нису помогли да нађе пут до свлачионице.

Аргентини је ово био 23. узастопни меч без пораза, али их је он још више удаљио од водећег Бразила, који је после преокрета у финишу савладао Венецуелу у гостима - 3:1. Аутсајдер је повео у 11. минуту преко Рамиреза, Бразилци су се без повређеног Нејмара мучили све до 71. минута када је Маркињос донео изједначење, а тријумф су донели Габријел Барбоса голом са пенала у 85. и Ајаксов млади нападач Ентони првенцем у петом минуту судијске надокнаде.

Из јужноамеричких квалификација директан пласман на СП обезбедиће прве четири репрезентације, док ће пета у бараж с представником Азије, Средње Америке или Океаније.

Квалификације, 10. коло: Парагвај - Аргентина 0:0, Уругвај - Колумбија 0:0, Венецуела - Бразил 1:3 (1:0), Еквадор - Боливија 3:0 (3:0), Перу - Чиле 2:0 (0:0)

ТАБЕЛА: Бразил 27, Аргентина 19, Еквадор 16, Уругвај 16, Колумбија 14, Парагвај 12, Перу 11, Чиле 7, Боливија 6, Венецуела 4.

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38