БОНУЧИ СЕ ИЗВИНИО НАЦИЈИ: Италија ће бити јача него икад

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 10. 2021. у 12:10

ИТАЛИЈАНСКИ фудбалер Леонардо Бонучи извинио се због црвеног картона који је добио у првом полувремену утакмице против Шпаније у Лиги нација.

БОНУЧИ СЕ ИЗВИНИО НАЦИЈИ: Италија ће бити јача него икад

ФОТО: АП

Актуелни шампион Европе Италија није синоћ успела да се пласира у финале Лиге нација, пошто је у полуфиналу у Милану изгубила од Шпаније са 1:2.

Италија је од 42. минута играла са десеторицом, пошто је Леонардо Бонучи добио други жути картон, када је ударио лактом Серхија Бускеца. Први жути картон добио је због приговора.

Бонучи се извинио путем друштвених мрежа и рекао да је много љут на себе.

- Жао ми је и извињавам се. Али, Италија ће се издићи и бити јача него икад - навео је он.

Бонучи ће због искључења пропустити утакмицу за треће место, коју ће Италија у недељу у Торину играти против пораженог из вечерашњег дуела Француске и Белгије.

Италија је синоћ прекинула низ од 37 утакмица без пораза. Селектор Роберто Манчини остварио је 31 победу у 43 утакмице на клупи Италије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ГАВРИЛОВА МАЈКА И МОЈ ПРАДЕДА...: Принцип ПРЕДАК нашег познатог певача (ФОТО)