НИСУ ИГРАЛИ ЛОТО АЛИ ДОБИШЕ СЕДМИЦУ: Бајерн декласирао Бохум са 7:0, на осталим утакмицама пао само још један гол

18. 09. 2021. у 18:13

ФУДБАЛЕРИ Бајерна демонстрирали су силу над Бохумом чији голман Риман је морао седам пута да вади лопту из мреже.

Бајерн је у првих 45 минута питање победника. Мрежу новајлија у лиги је отворио Сане у 17. минуту, Кимих је погодио у 27, Гнабри у 32, а рапсодију Бавараца у првом полувремену је заокружио Лампропулос аутогол у 43. минуту.

У другом полувремену је Левандовски наставио своју серију голова, а осим њега у стрелце су се још уписали и Кимих и Чупо-Мотинг.

У осталим мечевима Мајнц и Фрајбург су играли без голова, као и Арминија и Хофенхајм, док је Аугзбург голом Нидерлехнера у 81. минуту победио Менхенгладбах на свом терену, 1:0.

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47