ДИВЉАЧКИ СТАРТ НАД МЕСИЈЕМ: Чудо сачувало најбољег играча света, ово је за затвор (ВИДЕО)

03. 09. 2021. у 10:45

ПОБЕДА Аргентине над Венецуелом остала је у сенци дивљачког старта Aдријана Мартинеза над Леом Месијем.

Дуго се Меси превијао од болова, а помоћ му се указивала пет минута. За то време је уругвајски судија прегледао снимак и потом је Мартинезу показао црвени картон.

У игри је укупно провео седам минута, пошто је у 25. заменио Веласкеза.

Аргентина је славила у Венецуели с 3:1 (1:0). Стрелци за госте били су Лотаро Мартинез у 45+2 и Кореа у 71. и 74, док је почасни погодак за домаћина постигао Сотелдо у четвртом минуту надокнаде времена.

Остали резултати:

Чиле – Бразил 0:1 (0:0)

(Рибеиро 64)

Перу – Уругвај 1:1 (1:1)

(Тапија 25 – Де Араскаета 29)

У недељу је на програму јужноамерички класик између Бразила и Аргентине.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00