ЧУКАРИЧКИ СЛАВИО У АЗЕРБЕЈЏАНУ: "Брђани" настављају учешће у квалификацијама за Лигу конференције

29. 07. 2021. у 19:54

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког славили су Азербејџану против Сумгаита са 2:0 и тако се пласирали у треће коло квалификација за Лигу конференција.

ЧУКАРИЧКИ СЛАВИО У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Брђани настављају учешће у квалификацијама за Лигу конференције

"Брђани" су били фаворити у овом двомечу и после 0:0 у Београду успели су да пронађу начин да дођу до великог тријумфа који су апсолутно заслужили.

Меч није могао боље да почне по изабранике Душана Ђорђевића који су повели у 10. минуту када је Ибрахима Ндиаје после асистенције Срђана Мијаиловића ударцем главом затресао мрежу ривала.

Није дуго требало гостима да дуплирају предност. Само шест минута касније капитен Марко Доцић је реализовао једанаестерац и одвео Чукарички на великих два гола предности.

Домаћин је покушавао да се врати у утакмицу, али "брђани" су одлично стајали на терену и на крају сачували вођство стечено у раној фази утакмице.

Чукарички ће у наредном колу играти против бољег из дуела Хамарби - Марибор. Први меч ових тимова добио је шведски клуб са 3:1.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17