ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ЛУЧАНИМА: Младост нападала, Раднички 1923 славио!

18. 07. 2021. у 23:04

Одигран је други меч 1. кола Суперлиге у недељном термину. Раднички 1923 гостовао је Младости у Лучанима, а повратник у Суперлигу Србије славио је 1:0

Младост је била бољи и конкретнији ривал, иако су и гости имали неколико обећавајућих акција, али су их као по правилу завршавали веома лошим и непрецизним шутевима.

У 29. минуту Саша Јовановић погађа спољни део мреже Радничког шутем са око 16 метара, а на уласку у финиш полувремена  Бојовић после центаршута са десне стране шутира главом, али лопта одлази замало поред десне стативе.

У неколико наврата голу Радничког је претио и Кос, али без резултата.

Раднички је коначно постао нешто опаснији у 55. минуту преко Трифуновића који је био у веома изгледној ситуацији, али је шутирао високо преко гола. Ипак, судија је сигнализирао офсајд позицију једног играча Радничког.

Све остало до краја меча протекло је у тоталној офанзиви Лучанаца.

Изгледало је да је то било све што смо видели у овом мечу, али у последњим тренуцима надокнаде времена, у 98. минуту, Раднички успева да шокира домаће победоносним голом Марка Мирића. Акција Радничког текла је по десној страни, Варјачић је центрирао, а Мирић волеј-ударцем погађа доњи десни угао за коначних 1:0 у корист Радничког.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17