ВАР ДАО, ВАР ОДУЗЕО: Раднички са десеторицом ремизирао против Спартака у Суботици

18. 07. 2021. у 20:48

Фудбалери Радничког гостовали су у 1. колу Суперлиге Србије екипи Спартака у Суботици. Дуел је завршен резултатом 1:1.

Доста узбуђења видели смо у овом мечу. Раднички је у првом полувремену био знатно бољи ривал, а Спартак се ослободио притиска у другом полувремену.

Риохи Мићибући је у 18. минуту донео вођство Радничком, а након ВАР асистенције гол је поништен због играња руком јапанског фудбалера. Негодовали су из Ниша тврдећи да га је лопта ударила у бутину, али је судија Минаковић поништава погодак Нишлија.

У наставку је имао домаћи тим две изгледне прилике у којима се истакао искусни чувар мреже Дамир Кахриман, те су мреже мировале до полувремена.

Играо се 60. минут када је Минаковић на асистенцију из ВАР собе досудио пенал за Раднички, а Миљан Шкрбић сигурно је извео најстрожију казну.

Чинило се да је Раднички у контроли све до 73. минута када је Никола Станковић, који је већ имао жути картон неопрезно стартовао у маниру Кијелинија и на средини терена повукао играча с леђа.

Играо се 82. минут, Вања Илић је оборио Јапанца Шимуру у шеснаестерцу, након дугог већања и прегледа снимка, још једном је показао судија Минаковић на "белу тачку". Сигуран извођач био је Лазар Туфегџић.

На крају, Раднички може да буде задовољан извученим бодом са играчем мање.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 16:44