НОРВЕЖАНИН НА МЕТИ ЗВЕЗДЕ? Ево шта је нападач Молдеа рекао о својој будућности...
ЦРВЕНА звезда је нациљала норвешког нападача Охија Омоижуанфа као једно од капиталних појачања за ово лето.
ФОТО: ЕПА
Голгетер Молдеа је дуго праћен, а последњих двадесетак дана је "притиснут" је позивима из Београда. Све препоруке на крају је за 27-годишњег голгетер дао и Милош Милојевић, нови Хамарбијев тренер и донедавни помоћник Дејана Станковића.
На јучерашње питање норвешког новинара о будућности у Молдеу, Омоижуанфо је дао дипломатски одговор.
- Нисам још размишљао о томе. Мој агент се брине о свему. Ако желим да наставим овако, морам да се концентришем на терен - рекао је Норвежанин са нигеријским коренима.
А на терену му иде сјајно. Што је још један бенефит за Звезду ако га ангажује јер ће добити играча у пуној такмичарској форми који би одмах могао да прави разлику у европским квалификацијама.
- У доброј сам форми и надам се да ће се наставити. Морам чешће бити у зони из које се постижу голови. Тамо ће ме саиграчи лакше наћи - каже Омоижуанфо.
(Србија данас)
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)