АСАНО ПОНОВО ТРЕСЕ МРЕЖЕ: Бивши фудбалер Партизана уписао се у дресу Јапана (ВИДЕО)

15. 06. 2021. у 22:06

ТАКУМА Асано је у протеклој сезони био најбољи стрелац Партизана, али је утисак покварио самовољним одласком из клуба током ускршњих празника.

Асано тренутно наступа у дресу Јапана где је већ уписао четири наступа, а данас и гол, први након растанка са Партизаном.

"Самураји" су одиграли последwи меч квалификација за Светско првенство где су убедљиво лавили са 5:1 против Киргистана.

Голом у 77. минуту коначан резултат поставио је управо Асано. Прво полувреме обележио је троструки стрелац Онијаву, а пет минута пре Асана, мрежу Киргистана погодио је и Сасаки.

На крају ове рунде квалификација, Јапан је убедљиво први у својој групи са осам победа из исто толико мечева и гол-разликом 46:2.