ЕВО КО ЋЕ БИТИ "НОВА ЈОВАНА": Срђан Предојевић ће са овом познатом водитељком радити на Пинку
СРЂАН Предојевић од 1. јануара почиње са радом на телевизији Пинк, са које је пре скоро 3 године отишао заједно са Јованом Јоксимовић.
Фото: Принтскрин
Након што се овај водитељски пар недавно растао, по одласку са Прве телевизије, Срђан је добио "нову Јовану".
Наиме, на Пинку ће са њим програм водити позната српска водитељка Душица Спасић, дугогодишње лице РТС-а, шармантна плавуша која је од краја 2019. део ружичастог јата.
Фото: Принтсцреен
Душица и Срђан неће водити Јутарњи програм, већ поподневну емисију у термину од 16 до 20 часова.
Подсетимо, Предојевић је јуче, 17. децембра, на питање да ли је истина да почиње са радом на телевизији Пинк, кратко рекао да "не би ништа коментарисао".
(Еспресо)
Препоручујемо
ОВО ЈЕ НОВА ДЕВОЈКА МАШАНА ЛЕКИЋА: Водитељ чека друго дете и папире за развод (ФОТО)
18. 12. 2020. у 15:29
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (2)