"ЛУ" У ТЕАТРУ "ОДЕОН": Одржана свечана премијера представе која исписује нову културну историју (ФОТО)
ВЕЧЕРАЦ је театар "Одеон" отворио своја врата где се тим поводом одржала премијера ауторске представе "ЛУ" власника "Pink Media Group", Жељка Митровића.
ФОТО: Н. Скендерија
За ову представу владало је велико интересовање, будући да поред синоћне премијере, датуми када ће се "ЛУ", наћи на даскама које живот значе су 14., 15., као и 20., 21. и 22. септембар.
ФОТО: Н. Скендерија
Познате званице које су својим доласком увеличале премијеру "ЛУ - а" и прошетате црвеним тепихом до свог нумерисаног места у театру "Одеон" су: ТВ лица Пинка - Тања Рађеновић, Сања Маринковић, Марко Ђедовић, Јована Јеремић са партнером, лекар Нада Мацура, поп звезда Оливер Мандић, легендарни Gino Vanelli (Ђино Ванели), новинарка Љиљана Смајловић, глумац Жарко Степанов, директор Позоришта на Теразијама Раде Марјановић, директор Института за кардиоваскуларне болести Дедиње Милован Бојић, продуценткиња и сценаристкиња Сандра Митровић, главни одговорни уредник "Вечерњих новости" Милорад Вучелић, министар за рад и борачка права Зоран Ђорђевић, редитељ Недељко Бајић са супругом, Јелена Триван, глумац Бранислав Лечић, глумица Даница Ристовски, министар рударства и енергетике Александар Антић, Сузана Манчић, Бранко Коцкица, глумица Ива Штрљић, брачни пар глумица и редитељ Милица Милша и Жарко Јокановић, министарка енергетике и рударства Дубравка Ђедовић са супругом композитором Дамиром Хандановићем, ријалити звезде Мина Врбашки, Милица Кемез и Бора Сантана.
ФОТО: Н. Скендерија
На премијеру представе стигао је и идејни творац представе "ЛУ", власник "Pink Media Group", Жељко Митровић са супругом директором програма РТВ Пинк, Милицом Митровић.
"ЛУ" је представа која доноси причу о Принцу Таме, Луциферу, из потпуно другачијег угла. Луцифер је по казни послат на Земљу, међу људе. Али постоје ликови који могу да изненаде и самог Луцифера. Кад покуша да купи душу општинског функционера Србе и успут се заљуби у његову сестру Веру, Луцифер не може да верује шта га је снашло. Схвата шта је љубав – да због ње жене плачу, а мушкарци пију и лажу да не плачу. И Лу је упао у ту клопку и мора да се избори сам са собом, јер ако покаже слабост – губи све што је Принцу Таме важно.
Сјајна глумачка постава предвођена је Жарком Димоским, Марком Марковићем, Стојаном Ђорђевићем, Миљаном Прљетом и Весном Паштровић.
Представом "ЛУ" вечерас је почела нова ера позоришне уметности.
БОНУС ВИДЕО:
ЉУБАВ ЈЕ УЗВРАЋЕНА: Елма чаробним концертом довела атмосферу до усијања на "Роштиљијади"
Препоручујемо
НАСТАВЉА ТРИЛОГИЈУ: Аца Лукас са "лоповом" иде у Љубљану (ФОТО/ВИДЕО)
13. 09. 2024. у 17:35
ЊИХ ЈЕ БАЛКАН ЧЕКАО: Теа Таировић и Азис направили праву катастрофу (ФОТО/ВИДЕО)
12. 09. 2024. у 21:55
УКАЗАО МУ ЈЕ ВЕЛИКУ ЧАСТ: Саша Ковачевић у друштву Ђина Ванелија (ВИДЕО)
12. 09. 2024. у 18:15
РОЂЕНДАН СА ПРИЈАТЕЉИМА: Марко Милошевић спрема изузетно вече поезије и музике (ФОТО)
12. 09. 2024. у 14:51
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)