САРУ ЈО УПОРЕДИЛИ С БРЕСКВИЦОМ: Она одмах реаговала и одговорила
САРА ЈОВАНОВИЋ - САРА ЈО, која је пре две године учествовала на такмичењу на којем се бира песма за Евросонг, огласила се о актуелној теми у Србији.
Фото: АТА имагес
Фото: РТС принтскрин
У суботу је изабрана представница која ће ове године представљати нашу земљу на "Евровизији", реч је о младој уметници Теyа Дори и њеној песми "Рамонда". Сара Јо је срдачно навијала и гласала за њу, а након што је победила, није крила срећу због њеног успеха.
Ипак, како се и даље оспорава Сарин успех и "пакују" јој се приче које, како она тврди, нису истините, Јовановићева је решила да се још једном огласи.
Након што су је Јовановићеву упоредили са другопласираном такмичарком "ПЗЕ", Анђелом Игњатовић Бресквицом, речима: "Много ми даје Сара Јо вајб, што је нешто најгоре што може бити у људима", Јовановићева је оштро одговорила.
Фото: АТА имагес
- Током свог учешћа, ни у једном тренутку нисам имала ни приближно сличан наратив. Да сам имала такав приступ, тачније да сам само једном изговорила нешто попут "Покидала сам" или "Видимо се у финалу када ћу победити" била бих цанцел-ована брзином светлости - започела је Сара, па додала:
- Много је тужно (сем тога што је неправедно) што ми се и дан данас приписују одређене особине само због (злонамерне) монтаже мојих фаца након проглашења победника (које се уопште нису десиле у том тренутку), као и субјективног доживљаја мене као особе. И још једна јако важна ствар (која не важи само за ПЗЕ): НИКАД нисам мислила да ће туђи успех умањити мој (и обрнуто) и уместо театралних јавних честитања и подршке, увек сам више волела и ценила оне најискреније, иза кулиса. Додуше, у екстремним случајевима итекако треба бити гласан и јасан и јавно - како бисмо заштитили једни друге и избегли беспотребне (и бесмислене) драме - написала је Сара Јо.
(ТЕЛЕГРАФ)
БОНУС ВИДЕО:
ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден
Препоручујемо
НЕ ДИРАЈ МОЈУ ЉУБАВ: Драган Којић Кеба приредио прави ролеркостер емоција (ФОТО/ВИДЕО)
01. 03. 2024. у 21:40
СПЕКТАКЛ СЕ НАСТАВЉА: Драгана Мирковић распродала Загребачку Арену и отворила другу
01. 03. 2024. у 20:10
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)