ЗА МУШТУЛУК: Харис Џиновић проговорио о могућем отварању кафане (ФОТО/ВИДЕО)
ЛЕГЕНДАРНА фолк звезда Харис Џиновић синоћ је наступао у једном престоничком ресторану, где је довео атмосферу до усијања.
Фото: Новости
Харис је рекао да је умереност кључ свега, па чак и када је боемски живот у питању.
Харис је такође истако да за њега стриктно не постоји одређено време у години када ради, а када не ради.
Фото: Новости
- Како за кога, али за мене је генерално радно, некад више, некад мање, али није да се не ради уопште - каже певач на почетку разговора.
Фото: Новости
Када смо разговарали на тему нових песама и пројеката Харис је признао да има материјала који му се нуде, али да није још увек то то.
- Све то што ми се нуди, личи на мене, на то што сам раније радио, али ми то није интересантно. Треба ми нешто ново и нешто што до сада није било и није отпевано. Кад буде нових песама, биће и концерата.
Фото: Новости
Фолк звезда је прокоментарисао и да је многе ноћи у кафани и да томе нема заборава, али да ли би отворио своју кафану.
- Само за свој муштулук, што значи за своје задовољство. Наравно сви би били добродошли и никада не би мањкало друштва и музике - завршава Харис.
Фото: Новости
Комплетан интервју са Харисом, као и атмосферу са концерта погледајте у наставку, у видеу испод:
БОНУС ВИДЕО:
У ЖИВОТУ СПАЈАМ НЕСПОЈИВО | Са звездама на ти | Бр. 15 | Емир Ђуловић
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)