ТЕОДОСИЋУ ЋЕ МНОГИ ПОЗАВИДЕТИ: Глумица показала дуге и извајане ноге (ФОТО)

Novosti online

02. 04. 2023. у 13:41

ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин Теодосић делила је сцену са Тамаром Крцуновић, Милошем Биковићем и Миодрагом Радоњићем на премијери представе "Лаж", а због свог извајаног тела све очи биле су упрете управо у њу.

ТЕОДОСИЋУ ЋЕ МНОГИ ПОЗАВИДЕТИ: Глумица показала дуге и извајане ноге (ФОТО)

Фото: Инстаграм/јагоденамагли

Наиме, Јелисавета је, осим глумом, публику одушевила изгледом у краткој црној хаљини, у којој је изгледала као милион долара и која је истакла њене дуге ноге, којима су се сви у публици дивили.

Познато је да глумица важи за једну од најатрактивнијих на нашим просторима, иако иза себе има два порођаја, а по мишљењу многих, никада није боље изгледала.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/бебадрагиц

- Тамара Крцуновић и нас три класића. Божанствен текст Флоријана Зелера, оскаровца, пун обрта, те се надам да ћемо оправдати ту његову награду и да ће публика волети ову представу - казала је, подсетимо, Јелисавета Орашанин Теодосић о представи "Лаж".

(Еспресо)

БОНУС ВИДЕО: СНЕЖАНА ЂУРИШИЋ: У дефициту смо са добрим песмама јер има много певача који су у овом послу залутали

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Тужилаштво и адвокати траже изузеће председника већа у новом случају против Шарића

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Тужилаштво и адвокати траже изузеће председника већа у новом случају против Шарића

ЈАВНО тужилаштво за организовани криминал, као и браниоци који су ангажовани у новом поступку који се води против Дарка Шарића и других оптужених, како незванично сазнајемо, поднели су председнику Вишег суда у Београду захтев за изузеће судије Синише Петровића, који је постављен да са још двоје колега води главни претрес.

29. 05. 2023. у 14:03

ГОВОРИЛИ СУ МИ ДА СЕ НЕ УДАЈЕМ ЗА СРБИНА Туркиња Дилара нашла је срећу са Александром - један наш обичај још јој је чудан

"ГОВОРИЛИ СУ МИ ДА СЕ НЕ УДАЈЕМ ЗА СРБИНА" Туркиња Дилара нашла је срећу са Александром - један наш обичај још јој је чудан

ТУРКИЊА Дилара Давидовић већ пет година живи у Босни, у Брчком. Удала се за Александра, имају девојчицу и многи сматрају да се савршено уклопила.

28. 05. 2023. у 08:48

Коментари (0)

НОВАК У КЛИН, НИКОЛА У ПЛОЧУ: Због онога што је Јокић рекао, Ђоковић морао да реагује усред Ролан Гароса