БОЈАНА СТАМЕНОВ ПРОМЕНИЛА ИЗГЛЕД: Певачица изгубила чак 45 килограма (ФОТО)

Novosti online

08. 10. 2021. у 21:59

ПЕВАЧИЦА Бојана Стаменов од почетка каријере бори се са вишком килограма.

БОЈАНА СТАМЕНОВ ПРОМЕНИЛА ИЗГЛЕД: Певачица изгубила чак 45 килограма (ФОТО)

Фото: принтскрин

Бојана је често истицала како она ни не држи дијету већ просто жели да ужива у храни, признајући да је хедониста.

Сада је очигледно решила да се посвети свом здрављу и изгубила је чак 45 килограма! Подвргла се новом режиму исхране који је дао невероватне резултате.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

РИЗИКУЈУ БЕЗ СТРАХА: Ова четири хороскопска знака увек добију оно што желе