ДА ЛИ СТЕ ПРОБАЛИ ЈАПАНСКУ РАМЕН СУПУ: Откривамо рецепт за овај деликатес
Супа која помера границе доброг укуса, тотално другачија.
Foto: Shutterstock
Састојци:
- 50 г пиринчаних нудли
- 2 кашике тамног соја-соса
- 2 кашике светлог соја-соса
- 3 кутлаче пилећег бујона
- 1 пилећи филе
- млади лук
- ротквице
- боранија
- сусам
Припрема:
Избланширајте боранију. У тигању са мало соли прокувајте соја-сосеве око пола минута. Скувајте нудле у кључалој води. Затим их прелијте хладном водом и процедите. Умешајте бујон и пиринчане нудле у тигањ. Додајте сецкано и скувано месо, ситно сецкани млади лук, ротквице и боранију. На крају поспите супу сусамом.
(трпеза)
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)