НИКАД УКУСНИЈА ПИЛЕТИНА СА ЧЕТИРИ ВРСТЕ СИРА: Овај укусни ручак постаје омиљени свима који га пробају
Пилетина је увек добар избор за ручак, а када је припремате са четири врсте сира, не постоји особа која се не одушеви.
Foto: Jutjub/Printskrin/ Essen Recipes
Састојци:
- 800 г пилећег белог меса
- 200 мл павлаке за кување
- 180 г киселе павлаке
- 1 кесица зачина пилетина са 4 врсте сира
- 100 г качкаваља
Припрема:
Рерну загрејте на 220 степени. Исеците пилеће бело месо на шницле. Поређајте у ватросталну чинију. Отопите на тихој ватри киселу павлаку па додајте павлаку за кување и добро сједините. Скините са шпорета и додајте зачин, па мешајте да се сједини све. Половину смесе сипајте преко меса, па наређајте још један ред меса и преко павлаку. Поспите ренданим качкаваљем. Пеците око пола сата, у рерни загрејаној на 220 степени, док не порумени. Служите топло.
(still)
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)